Szlakami Niepodległości
Z okazji zbliżającej się 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, uczniowie naszej szkoły udali się do Domu Kultury przy ulicy Hallera na przedstawienie "Szlakami Niepodległości". Przy okazji zwiedzili wystawę wielkoformatową „Śląsk – droga do niepodległości”.
 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Obecnie...

odwiedza nas 1 gość

Odwiedziny...

od 1 września 02: 3547885

Logowanie


Nie pamiętam hasła!
Konto? Zarejestruj mnie!

Reklama

Jesteś tutaj: Strona główna
Wrażenia pierwszoklasistów PDF Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
22.11.2007.
Spis treści
Wrażenia pierwszoklasistów
Strona 2
Strona 3
Strona 4
Strona 5

...po trzech miesiącach nauki w nowej szkole, VI LO im. Jana Długosza. Dzisiaj padł serwer, więc na technologii jedna z klas loguje się na stacje lokalne i pisze 10 zdań o tym, co sądzi o nowej szkole. Nie ma pewności, czy wszystkie wypowiedzi odzwierciedlają rzeczywiste uczucia ich autorów - tę ocenę pozostawiamy internautom oglądajacym tę stronkę.

Ja jestem bardzo zadowolona z mojej szkoły, którą jest VI Liceum im. Jana Długosza. Moja klasa jest bardzo sympatyczna. Większość nauczycieli w tej szkole wykładając swoje lekcje zachęca mnie do poznawania coraz większego obszaru wiedzy. Będąc w klasie językowej mam nadzieję i pewność, że po tych trzech latach nauki języków, będę biegle nimi władać. Mam przeczucie, ze ta szkoła przygotuje mnie do matury, którą dzięki niej zdam.

Moimi ulubionymi przedmiotami są: język polski, angielski. W Długoszu panuje bardzo przyjazna atmosfera. Dzięki niej uczniowie są zainteresowani tematem przedmiotów. Relacje między uczniami i nauczycielami w szkole także są bardzo dobre. Cieszę się, że właśnie do tej szkoły złożyłam swoje dokumenty i zostały one przyjęte. To był mój najlepszy wybór!

 

Oto moje wrażenie w szkole im. Długosza. Przez pierwszy miesiąc było nieźle. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem. Ale niestety poznałem [...] Ale co tam będę o tym pisał. Ja się w tej szkole dobrze czuję, bo mam w klasie cudowną koleżankę :D:D (troszke:*:*:*:) i nie mam nic do dodania!!!

 

Po trzech miesiącach nic nie robienia w tej szkole, liceum znaczy się, doszedłem do wniosku, że nauka to nie dla mnie. Powinienem kopać rowy. W klasie są dziewczyny, faceci i F[...] - bliżej niezidentyfikowany osobnik płci niewiadomej.

Nauczyciele są "dziwni", ale cóż, wady genetyczne są obecne. Klasa jest swietna :P

cdn.Zmieniony ( 23.11.2007. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Reklama