Walentynki w NOSPR
Uczniowie z klas pierwszych wzięli udział w kolejnym koncercie z cyklu "Muzyka - blask, mrok, półcień" w ramach symfonicznych koncertów edukacyjnych.
Młodzież wysłuchała utworów Ludwiga van Beethovena "V Symfonii c-moll op. 67, cz. IV", Clauda Debussy "Nokturny, cz. I Chmury", Sergiusza Prokofiewa "Suity scytyjskiej, cz. I i II", Richarda Straussa "I Koncertu Es-dur na róg i orkiestrę op. 11, cz. III", Maurica Ravela "Poematu choreograficznego La Valse" w wykonaniu Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia.
 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Obecnie...

Odwiedziny...

od 1 września 02: 2834371

Logowanie


Nie pamiętam hasła!
Konto? Zarejestruj mnie!

Reklama

Jesteś tutaj: Strona główna
KUP PAN SZCZOTKĘ PDF Drukuj Email
Redaktor: Maciej Bachara   
06.12.2016.
ImagePODSUMOWANIE AKCJI „KUP PAN SZCZOTKĘ”
Akcja pomocy dzieciom z Afryki „Kup Pan Szczotkę” dobiegła końca. W jej ramach uczniowie naszej szkoły we wrześniu i październiku br. zbierali pasty i szczoteczki, które z pomocą
Fundacji Pomocy Humanitarnej „Redemptoris Missio” zostaną przetransportowane do ośrodków misyjnych w Afryce. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję
Dodatkowe podziękowania w imieniu Fundacji „Redemptoris Missio” przesłała Pani Agnieszka Sikora – koordynatorka akcji na terenie Katowic:

red. pani pedagog E.G. ;)

"Witam!
Serdecznie wszystkim dziękuję za wzięcie udziału w akcji zbierania past i szczoteczek dla dzieci z Afryki.
Dzięki Wam oraz VI Liceum Ogólnokształcącemu i dzieciom z przedszkola nr 60 udało nam się zebrać 45 past oraz 77 szczoteczek do zębów!!! To ponad 7 kilogramów zbiorów!!!
Jeszcze raz bardzo dziękuję i myślę, że zrobimy jeszcze razem wiele fajnych akcji!!!
Pozdrawiam serdecznie,"

Agnieszka Sikora.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Reklama