Zbiórka plastikowych nakrętek dobiegła końca...
W tym roku szkolnym (zresztą jak i w latach poprzednich) społeczność naszej szkoły postanowiła włączyć się w zbiórkę nakrętek dla chorego Tomka z Szopienic. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej akcji. W przyszłym roku szkolnym również będziemy gromadzić "plastikowe złoto", więc nie wyrzucajcie zakrętek z napojów do kosza.
 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Obecnie...

Odwiedziny...

od 1 września 02: 3155775

Logowanie


Nie pamiętam hasła!
Konto? Zarejestruj mnie!

Reklama

Jesteś tutaj: Strona główna
Projekt "Podstępne WZW" PDF Drukuj Email
Redaktor: Maciej Bachara   
07.06.2016.
ImageNasza szkoła uczestniczy w programie organizowanym przez Wojewódzką Stację Sanitarno - Epidemiologiczną oraz Fundację "Gwiazda Nadziei" pt. "PODSTĘPNE WZW" i "ZNAMIĘ! ZNAM JE".
Z tej okazji, uczennice naszej szkoły Wiktoria Michałowska, Nicole Krężel (2a) oraz Patrycja Długosz i Monika Wach (2b), pod kierunkiem nauczycieli biologii, przygotowały wykład dla uczniów klas pierwszych i drugich. Prezentacja dotyczyła WZW B i C (drogi przenoszenia, epidemiologia, profilaktyka), a także dziewczyny przedstawiły informacje na temat przyczyn czerniaka oraz profilaktyki.
Wykład podsumował film edukacyjny, o tym jak badać skórę. Uczniowie dostali ulotki.
Więcej na www.gwiazdanadziei.pl.

Zmieniony ( 07.06.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Reklama