Zbiórka plastikowych nakrętek dobiegła końca...
W tym roku szkolnym (zresztą jak i w latach poprzednich) społeczność naszej szkoły postanowiła włączyć się w zbiórkę nakrętek dla chorego Tomka z Szopienic. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej akcji. W przyszłym roku szkolnym również będziemy gromadzić "plastikowe złoto", więc nie wyrzucajcie zakrętek z napojów do kosza.
 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Obecnie...

Odwiedziny...

od 1 września 02: 3155779

Logowanie






Nie pamiętam hasła!
Konto? Zarejestruj mnie!

Reklama

Jesteś tutaj: Strona główna
Mali wzrostem ale wielcy duchem czyli jak zdobyliśmy IV miejsce PDF Drukuj Email
Redaktor: Maciej Bachara   
27.04.2016.
ImageMali wzrostem ale wielcy duchem czyli jak zdobyliśmy IV miejsce w Turnieju o Puchar Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego.
Czwarte to nie pierwsze ale nie zawsze musimy przecież wygrywać ;D. Tym razem w turnieju drużyn mieszanych czyli damsko-męskich, męskich reprezentował w naszej drużynie tylko Bartek Drzażdżewski. Nasz jedyny facet dzielnie walczył na siatce a dziewczyny w polu i do finałowej trójki zabrakło nam niewiele bo tylko wzrostu ;).
Ale jak to mówią krasnoludki małe jest piękne a "kingsajz" nie dla wszystkich :D

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Reklama