Zbiórka plastikowych nakrętek dobiegła końca...
W tym roku szkolnym (zresztą jak i w latach poprzednich) społeczność naszej szkoły postanowiła włączyć się w zbiórkę nakrętek dla chorego Tomka z Szopienic. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej akcji. W przyszłym roku szkolnym również będziemy gromadzić "plastikowe złoto", więc nie wyrzucajcie zakrętek z napojów do kosza.
 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Obecnie...

odwiedza nas 8 gości

Odwiedziny...

od 1 września 02: 3311507

Logowanie


Nie pamiętam hasła!
Konto? Zarejestruj mnie!

Reklama

Jesteś tutaj: Strona główna
III msc w turnieju szachowym PDF Drukuj Email
Redaktor: Maciej Bachara   
16.03.2016.
ImageIII Miejsce dla Agnieszki Kowacz w Mistrzostwach Katowic szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
15 marca w Zespole Szkół nr 7 im. St. Mastalerza odbyły się w/w zawody. Naszą szkołę reprezentowała para Agnieszka Kowacz oraz Karol Grabowski. Turniej był bardzo mocno obsadzony przez młodych i trochę starszych adeptów szachów. Tu nie wiek (jak widać na zdjęciach i filmie)a lata doświadczenia i regularne treningi grają najważniejszą rolę. Nasza Agnieszka (IIb) pokazała wielką klasę zajmując III miejsce, przegrywając tylko jeden mecz w całym turnieju
Gratulacje!!!
Ostatnie chwile meczu o trzecie miejsce w grze na czas zobaczycie na filmie.
Karol w przyszłym roku będzie lepiej ;D
Link do zdjęć

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Reklama