Dzień z Wydziałem Prawa i Administracji
26 września uczniowie z klas drugiej i trzeciej będący na rozszerzeniu z WOS uczestniczyli w "Dniu z Wydziałem Prawa i Administracji" Uniwersytetu Śląskiego.
W ramach tego wydarzenia mieli okazję wysłuchać wykładów prof. dr hab. Mariana Mikołajczyka "O procesie czarownic w Polsce na tle europejskim", dr hab. prof. UŚ Moniki Jagielskiej "O prawach konsumentów", dr hab. Mariusza Jagielskiego "O ochronie danych osobowych", oraz dr hab. prof. UŚ Jarosława Zagrodnika "O procesie karnym".
Następnie wzięli udział w zorganizowanych przez działające na Wydziale Koła Naukowe warsztatach: Praw Zwierząt - "Testowanie leków na zwierzętach", oraz Prawa Rodzinnego "IgnisFamiliae - Symulacja rozprawy rozwodowej wraz z wyjaśnieniem elementów postępowania".
 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Obecnie...

Odwiedziny...

od 1 września 02: 3451604

Logowanie


Nie pamiętam hasła!
Konto? Zarejestruj mnie!

Reklama

Jesteś tutaj: Strona główna
Sukces w Olimpiadzie prawniczej. PDF Drukuj Email
Redaktor: Ewa Koclejda   
16.03.2016.
ImageW dniu 29.02.2016r. Ewelina Kutaś i Kinga Ney z klasy IIIB, brały udział w finale Olimpiady wiedzy prawniczej o prawach i wolnościach obywatelskich, zorganizowanej przez Uczelnię Łazarskiego w Warszawie. Wydział prawa Uczelni Łazarskiego należy do najlepszych wśród uczelni niepublicznych. W olimpiadzie brało udział 600 uczniów ze 115 szkół z całej Polski.
Dziewczyny znalazły się w finałowej 10, aby osiągnąć sukces musiały przebrnąć przez szereg dokumentów międzynarodowych i artykułów Konstytucji RP.
Dyplomy otrzymały z rąk Rzecznika Prawa Obywatelskich, który sprawował patronat honorowy nad olimpiadą
Dziewczynom serdeczne gratulujemy!
Zmieniony ( 16.03.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Reklama