Czy czeka nas koniec?
Nasza młodzież w ramach edukacji ekologicznej udała się do kina Rialto na film z Leonardo DiCaprio w roli głównej "Czy czeka nas koniec?". Główny bohater - Posłaniec Pokoju ONZ podróżuje po świecie, tworząc kompendium wiedzy o zmianie klimatu i poszukując rozwiązań, które mogłyby oddalić nadciągającą ekologiczną katastrofę. Słynny aktor odwiedza daleką Północ, lasy równikowe i morskie głębiny, kraje bogate i ubogie, rozmawia z politycznymi liderami, naukowcami i aktywistami. Film w bardzo przystępny sposób przybliża mechanizmy degradacji środowiska w wyniku dążenia do osiągania jak największych zysków przez międzynarodowe korporacje i ujawnia biznesowe powiązania polityków i lobbystów bagatelizujących kwestię zmian klimatu. Znakomitym podsumowaniem filmu jest finałowe przemówienie DiCaprio na forum ONZ – wezwanie do działania na rzecz naszej wspólnej przyszłości.
 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Obecnie...

odwiedza nas 2 gości

Odwiedziny...

od 1 września 02: 3678180

Logowanie


Nie pamiętam hasła!
Konto? Zarejestruj mnie!

Reklama

Jesteś tutaj: Strona główna
Syrenki na podium PDF Drukuj Email
Redaktor: Maciej Bachara   
14.03.2016.
Image9 lutego nasz szkolne pływaczki wystartowały w mistrzostwach szkół ponadgimnazjalnych.
Naszą szkołę reprezentowały:
  1. Katarzyna
  2. Marty dwie
  3. Alicja
  4. Karolina
  5. Nikosia
  6. i Dominika
  7. Konkurencja była bardzo mocna, wszystkie dziewczyny bardzo ładnie popłynęły a najbardziej Kasia Dolecka, która w stylu grzbietowym zajęła pierwsze miejsce!.
    Gratulujemy dziewczyny.

Zmieniony ( 14.03.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Reklama