Szlakami Niepodległości
Z okazji zbliżającej się 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, uczniowie naszej szkoły udali się do Domu Kultury przy ulicy Hallera na przedstawienie "Szlakami Niepodległości". Przy okazji zwiedzili wystawę wielkoformatową „Śląsk – droga do niepodległości”.
 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Obecnie...

Odwiedziny...

od 1 września 02: 3615294

Logowanie


Nie pamiętam hasła!
Konto? Zarejestruj mnie!

Reklama

Jesteś tutaj: Strona główna
Klasa IIe maluje salę! PDF Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
02.11.2007.
Spis treści
Klasa IIe maluje salę!
Strona 2
Image

To rzadki przypadek aktywności, a zarazem dbałości uczniów o swoją własność - salę lekcyjną. Najlepsza w ubiegłym roku klasa znowu pokazała, że potrafi - i to nie byle co - bo pomalować całą salę lekcyjną! Piątka należy się nie tylko z zajęć praktycznych, ale przede wszystkim z zaradności i inicjatywy. Pamiętam, jak uczniowie mojej klasy sprzed kilku lat też chcieli pomalować salę, ale nic z tego nie wyszło - ja sam bałem się, bo była ona niemal dwa razy wyższa od tej, z którą walczyła klasa IIe. A jak było na wysokościach ...zobaczcie sami!

Na początek tekst przekazany właśnie przed chwilą przez klasę IIe:

Dnia 12 października odbyło się wielkieeee malowanie sali nr 2 (co wszyscy mogli poczuć ) Mamy nadzieję, że o wiele lepiej się Wam uczy w odświeżonej na nowo klasie. Jak wyszło – oceńcie sami !!! Przypomnijmy, że sami pokryliśmy wszystkie koszty z tym związane i w nagrodę pojedziemy na wycieczkę do Białki Tatrzańskiej . Po powrocie na pewno podzielimy się z Wami wrażeniami, a tymczasem pozostawiamy parę fotek.

uczniowie klasy 2E

P.S. Zapraszamy także na naszą stronę internetową http://medycznadlugosz.blog.onet.pl.

Powyższy tekst nadszedł po tym, jak napisałem już swoje komentarze do zdjęć oraz pracy klasy IIe. Dlatego nie będę ich kasował.


Praca wre - to nie reklama polskich linii lotniczych, a rzeczywisty obraz malowania sali nr 2


Wzajemne zrozumienie w pracy zespołowej to klucz do sukcesu


Oby tylko takich wykwalifikowanych specjalistów malarzy nie porwały nam firmy budowlane, w których siły roboczej jest jak na lekarstwo...


Najpierw trzeba przećwiczyć fachowy uchwyt narzędzia pracyZmieniony ( 02.11.2007. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Reklama