Zbiórka plastikowych nakrętek dobiegła końca...
W tym roku szkolnym (zresztą jak i w latach poprzednich) społeczność naszej szkoły postanowiła włączyć się w zbiórkę nakrętek dla chorego Tomka z Szopienic. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej akcji. W przyszłym roku szkolnym również będziemy gromadzić "plastikowe złoto", więc nie wyrzucajcie zakrętek z napojów do kosza.
 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Obecnie...

odwiedza nas 1 gość

Odwiedziny...

od 1 września 02: 3155774

Logowanie


Nie pamiętam hasła!
Konto? Zarejestruj mnie!

Reklama

Jesteś tutaj: Strona główna
Nasi wolontariusze na 24 WOŚP PDF Drukuj Email
Redaktor: Maciej Bachara   
14.11.2015.
ImageWielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz kolejny na początku stycznia 2016 roku.
Podczas 24. finału WOŚP orkiestra Jerzego Owsiaka będzie zbierać pieniądze na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych (chodzi m.in. o ich kompleksowe wyposażenie w niezbędne sprzęty) oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Na ulicach różnych miejscowości w Polsce wyjdzie na ulice ok. 120 tys. wolontariuszy.
Naszą szkołę będą godnie reprezentowali poniżej przedstawieni wolontariusze.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Reklama