Zbiórka plastikowych nakrętek dobiegła końca...
W tym roku szkolnym (zresztą jak i w latach poprzednich) społeczność naszej szkoły postanowiła włączyć się w zbiórkę nakrętek dla chorego Tomka z Szopienic. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej akcji. W przyszłym roku szkolnym również będziemy gromadzić "plastikowe złoto", więc nie wyrzucajcie zakrętek z napojów do kosza.
 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Obecnie...

Odwiedziny...

od 1 września 02: 3321994

Logowanie


Nie pamiętam hasła!
Konto? Zarejestruj mnie!

Reklama

Jesteś tutaj: Strona główna
Światowy Dzień Języków Europejskich PDF Drukuj Email
Redaktor: Maciej Bachara   
10.11.2015.
ImageDnia 05.10.2015r. w naszej szkole odbyły się obchody Światowego Dnia Języków Europejskich. Pośród wielu atrakcji przygotowanych przez "naszych" nauczycieli, uczniowie wzięli udział między innymi w Teście Kompetencji Językowych, przygotowanym przez panią mgr Magdalenę Sitarz, a którego zwycięzcą okazała się drużyna klasy 3A, w składzie Kinga Ney, Adam Kłosowski. Quiz na temat wiedzy o zabytkach i różnorodnościach kulturowych krajów europejskich, wzbudził zainteresowanie wszystkich klas i ich przedstawicieli. Po zaciętej walce i dogrywce, konkurs ex quo wygrali przedstawiciele klasy 3A (Mateusz Sadowski, Natalia Sobczak) i 3B (Agnieszka Grajczarek, Ewelina Kutaś, Klaudia Ropka).
Ostatnią konkurencją, która wywołała entuzjazm wśród uczestników było Domino Językowe, przygotowane przez mgr Beatę Dryndę-Pędziwiatr. Gra przestrzenna wymagała od uczestników refleksu, analitycznego myślenia i dobrej strategii, którą wykazali się przedstawiciele klasy 2A.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim zainteresowanym życzymy powodzenia w zdobywaniu kolejnych umiejętności językowych!
Fotorelacja oczywiście na szkolnym Facebooku ;)
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Reklama