Czy czeka nas koniec?
Nasza młodzież w ramach edukacji ekologicznej udała się do kina Rialto na film z Leonardo DiCaprio w roli głównej "Czy czeka nas koniec?". Główny bohater - Posłaniec Pokoju ONZ podróżuje po świecie, tworząc kompendium wiedzy o zmianie klimatu i poszukując rozwiązań, które mogłyby oddalić nadciągającą ekologiczną katastrofę. Słynny aktor odwiedza daleką Północ, lasy równikowe i morskie głębiny, kraje bogate i ubogie, rozmawia z politycznymi liderami, naukowcami i aktywistami. Film w bardzo przystępny sposób przybliża mechanizmy degradacji środowiska w wyniku dążenia do osiągania jak największych zysków przez międzynarodowe korporacje i ujawnia biznesowe powiązania polityków i lobbystów bagatelizujących kwestię zmian klimatu. Znakomitym podsumowaniem filmu jest finałowe przemówienie DiCaprio na forum ONZ – wezwanie do działania na rzecz naszej wspólnej przyszłości.
 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Obecnie...

odwiedza nas 2 gości

Odwiedziny...

od 1 września 02: 3678178

Logowanie


Nie pamiętam hasła!
Konto? Zarejestruj mnie!

Reklama

Jesteś tutaj: Strona główna
Którędy i gdzie składamy dokumenty ;) PDF Drukuj Email
Redaktor: Maciej Bachara   
05.06.2015.
ImageDrodzy gimnazjaliści ponieważ w Szopienicach trwa wciąż remont centrum i niektóre drzwi z tego powodu mamy zamknięte zapraszamy do pooglądania poniższego filmiku jak do nas dojść ;)
Oczywiście można przyjść także bez dokumentów i wydrukować je u nas na miejscu w sekretariacie szkoły.
Z Praw Murphy’ego ogólnie wiadomo, że w domowej drukarce zawsze kończy się tusz wtedy kiedy jej najbardziej potrzebujemy ;).
Tak więc nie krępujcie się tylko wpadajcie do Długosza i u nas drukujcie ;)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Reklama