Dzień z Wydziałem Prawa i Administracji
26 września uczniowie z klas drugiej i trzeciej będący na rozszerzeniu z WOS uczestniczyli w "Dniu z Wydziałem Prawa i Administracji" Uniwersytetu Śląskiego.
W ramach tego wydarzenia mieli okazję wysłuchać wykładów prof. dr hab. Mariana Mikołajczyka "O procesie czarownic w Polsce na tle europejskim", dr hab. prof. UŚ Moniki Jagielskiej "O prawach konsumentów", dr hab. Mariusza Jagielskiego "O ochronie danych osobowych", oraz dr hab. prof. UŚ Jarosława Zagrodnika "O procesie karnym".
Następnie wzięli udział w zorganizowanych przez działające na Wydziale Koła Naukowe warsztatach: Praw Zwierząt - "Testowanie leków na zwierzętach", oraz Prawa Rodzinnego "IgnisFamiliae - Symulacja rozprawy rozwodowej wraz z wyjaśnieniem elementów postępowania".
 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Obecnie...

Odwiedziny...

od 1 września 02: 3460471

Logowanie


Nie pamiętam hasła!
Konto? Zarejestruj mnie!

Reklama

Jesteś tutaj: Strona główna
Którędy i gdzie składamy dokumenty ;) PDF Drukuj Email
Redaktor: Maciej Bachara   
05.06.2015.
ImageDrodzy gimnazjaliści ponieważ w Szopienicach trwa wciąż remont centrum i niektóre drzwi z tego powodu mamy zamknięte zapraszamy do pooglądania poniższego filmiku jak do nas dojść ;)
Oczywiście można przyjść także bez dokumentów i wydrukować je u nas na miejscu w sekretariacie szkoły.
Z Praw Murphy’ego ogólnie wiadomo, że w domowej drukarce zawsze kończy się tusz wtedy kiedy jej najbardziej potrzebujemy ;).
Tak więc nie krępujcie się tylko wpadajcie do Długosza i u nas drukujcie ;)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Reklama