Zbiórka plastikowych nakrętek dobiegła końca...
W tym roku szkolnym (zresztą jak i w latach poprzednich) społeczność naszej szkoły postanowiła włączyć się w zbiórkę nakrętek dla chorego Tomka z Szopienic. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej akcji. W przyszłym roku szkolnym również będziemy gromadzić "plastikowe złoto", więc nie wyrzucajcie zakrętek z napojów do kosza.
 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Obecnie...

Odwiedziny...

od 1 września 02: 3468086

Logowanie


Nie pamiętam hasła!
Konto? Zarejestruj mnie!

Reklama

Jesteś tutaj: Strona główna
III miejsce dziewcząt w piłce nożnej PDF Drukuj Email
Redaktor: Maciej Bachara   
01.06.2015.
ImageDream Team Długosza zajmuje w finale piłki nożnej dziewcząt III miejsce !
Na boiskach OS Szopienice odbył się dzisiaj czyli 29 kwietnia turniej półfinałowy a następnie finałowy w piłkę nożną. Nasze dziewczyny w meczu o trzecie miejsce musiały się ostro napracować grając przeciwko Konopie. Była dogrywka i w końcu były karne, które wykorzystaliśmy w 100% no i mamy brąz.
MVP naszej drużyny została oczywiście Olivka Tomczok.
Gratulacje babeczki !!!

Zmieniony ( 01.06.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Reklama