Dzień z Wydziałem Prawa i Administracji
26 września uczniowie z klas drugiej i trzeciej będący na rozszerzeniu z WOS uczestniczyli w "Dniu z Wydziałem Prawa i Administracji" Uniwersytetu Śląskiego.
W ramach tego wydarzenia mieli okazję wysłuchać wykładów prof. dr hab. Mariana Mikołajczyka "O procesie czarownic w Polsce na tle europejskim", dr hab. prof. UŚ Moniki Jagielskiej "O prawach konsumentów", dr hab. Mariusza Jagielskiego "O ochronie danych osobowych", oraz dr hab. prof. UŚ Jarosława Zagrodnika "O procesie karnym".
Następnie wzięli udział w zorganizowanych przez działające na Wydziale Koła Naukowe warsztatach: Praw Zwierząt - "Testowanie leków na zwierzętach", oraz Prawa Rodzinnego "IgnisFamiliae - Symulacja rozprawy rozwodowej wraz z wyjaśnieniem elementów postępowania".
 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Obecnie...

Odwiedziny...

od 1 września 02: 3468183

Logowanie


Nie pamiętam hasła!
Konto? Zarejestruj mnie!

Reklama

Jesteś tutaj: Strona główna
Długosz wraca do tradycji PDF Drukuj Email
Redaktor: Maciej Bachara   
16.03.2015.
ImageTradycji comiesięcznych wizyt w teatrze całej szkoły.
Arszenik i stare koronki ?
Nie tym razem ;)
bo tym razem ;) byliśmy w Teatrze Wyspiańskiego na spotkaniu z reżyserem głośnych inscenizacji dotyczących lokalnych opowieści panem Jackiem Głombem. Na tapecie "Czarny ogród" na motywach książki M. Szajnert. Głośny reportaż o historii Giszowca i Nikiszowca na scenie czyli takie nasze szkolne Długoszowe klimaty ;)
Spektakl powstaje przy wsparciu Instytucji Kultury Katowice - Miasto Ogrodów i jest częścią artystycznego programu 150. Urodzin Miasta Katowice

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Reklama