Konkurs ,,NAJCIEKAWSZE SYLWETKI KOBIET NA PRZESTRZENI DZIEJÓW CZYLI SUPERHERO WOMEN” Więcej informacji: Plakat

OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Odwiedziny...

od 1 września 02: 7057975

Jesteś tutaj: Strona główna arrow Sport w Długoszu arrow Nasze siatkarki Mistrzem Katowic !!!
Nasze siatkarki Mistrzem Katowic !!! PDF Drukuj Email
14.03.2013.
Image12 marca na hali "Kolejarza" odbyły się finały siatkówki dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych.
Do turnieju finałowego awansowały: Ekonomik, Paderewski, Konopnicka, Długosz
Droga do finału jak co roku była bardzo trudna. 23 stycznia dziewczęta rozegrały dwa trudne mecze w turnieju półfinałowym jeden wygrywając (z Maczkiem), drugi przegrywając (z Konopnicką). Awans z drugiego miejsca oznaczał, że w turnieju finałowym zagramy z ZS Ekonomicznych.
W finałach pierwszy mecz dziewczęta zagrały z Ekonomikiem. Mecz trudny, punkt za punkt ale dobra gra, koncentracja, mało błędów własnych i końcówki setów należały do nas.
Zwycięstwo z Ekonomikiem 2:0 i czekamy na finał.
Drugi półfinał niespodziewanie( tak się wydawało ;), że niespodziewanie bo dużo błędów w przyjęciu, brak ataku, nieporozumienia w obronie) wygrywa Paderewski.
W finale gramy z Paderewskim. Mecz wydaje się łatwy do wygrania, ale Paderewski był jak przyczajony tygrys i ukryty smok ;) teraz gra jak jakaś inna drużyna - świetna obrona, dobry atak i przyjęcie. Pierwszy set finałowy przegrywamy szybko 25:10 ;D. Drugi set zmiana taktyki i wygrywamy 25:20. Trzeci set finałowy - kontrolujemy grę od początku i pewna wygrana. JESTEŚMY MISTRZEM KATOWIC ;)

11. Małgorzata Brzęk-atakująca

GRATULACJE DLA DZIEWCZYN ZA TRZY LATA WSPANIAŁYCH EMOCJI - JESTEŚCIE WIELKIE ;)

Indywidualne podziękowania:
dla Karoliny i Sandry, bez których nie doszlibyśmy do finału. Były naszymi podstawowymi, dobrymi rozgrywąjącymi w turniejach grupowym i półfinałowym.
. Dla Sandry także za dobrą zmianę na zagrywce w meczu finałowym. dla Pameli za świetną grę w każdym turnieju. W trudnych momentach zawsze była pewnym punktem drużyny.
dla Gosi naszej jedynej na pozycji atakującej - za magiczną formę w tym roku ;) i dobrą druga linię ;)
dla Klaudii za dobrą zagrywkę (w meczach grupowych i półfinałowych) oraz za blok i dobrą grę w każdym turnieju.
dla Agaty i Magdy za przyjęcie i atak, równą grę w każdym meczu mimo kontuzji (Magda)
dla Agnieszki R za to, że odważnie wróciła do zespołu po dwuletniej kontuzji prezentując dobrą formę w obronie, przyjęciu i asekuracji.
dla Alicji i Beaty naszych libero, dobrych zmienniczek, zawsze gotowych wspomóc drużynę w obronie.
dla Agnieszki K naszej pani kapitan ;) za bardzo dobrą wystawę, opanowanie na boisku, świetne kierowanie grą i godne reprezentowanie drużyny.

Było miło ale może być jeszcze milej jak za dwa tygodnie wygramy zawody rejonowe z Mysłowicami ;DDD