OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Jesteś tutaj: Strona główna arrow Sport w Długoszu arrow Złoto dla chłopaków z Długosza
Złoto dla chłopaków z Długosza PDF Drukuj Email
13.03.2012.
Image

Ostatnia piłka w górze i jeeeessssttttt!!!!!!!!!!! Tytuł z zeszłego roku obroniony Długosz po raz kolejny podobnie jak dziewczyny po raz drugi mistrzem Katowic.

A teraz po kolei:

Pierwszy mecz gramy z poligrafem i na początek 6:0. Dalsza część seta upływa na równej walce z błędami po obu stronach. Końcówka należy do nas i wygrywamy 25:20. Zmiana stron i pełna mobilizacja od początku nasi wyciągają w obronie niesamowite piłki. Idziemy punkt za punkt. Kiedy udaje nam się zdobyć 2,3 punkty przewagi mała dekoncentracja i jest remis. Na trybunach wierni kibice, których z każdą minutą przybywa trzymają za nas kciuki. Niestety nasi dwaj środkowi nie mieli dzisiaj swojego dnia, jeśli chodzi o zagrywkę. Raz po raz grali albo w siatkę albo po autach. Zbliża się końcówka seta gramy na przewagi. I znów pierwszoplanowe role grają wojtek i Łukasz nie pozwalając nam ani na chwilę spokojnie patrzeć na zakończenie meczu. Po wielu zepsutych zagrywkach decydujemy na zmianę w polu serwisowym. Wchodzi z ławki Bartek zagrywa i euforia jest as serwisowy, niestety przy zagrywce kolega staje na linię końcową remis. Na szczęście przeciwnik nie chciał wygrać i skończyło się 32:30.

W drugim meczu grał faworyt Pik oraz czarny koń zawodów Śląskie techniczne zakłady naukowe. Mecz równy zakończony niepodziewanie w trzecim secie na korzyść TZN 15:6

Mecz o 3 miejsce PIK zdruzgotany porażką półfinałową poddaje mecz i przegrywa z poligrafem

Finał gramy ze śląskimi, których pokonaliśmy w fazie grupowej na naszej sali. W tym meczu nasza drużyna pokazała siatkówkę na swoim najlepszym poziomie. Od początku do końca mecz był pod kontrolą. Przeciwnik grał tyle na ile pozwalała nasa drużyna i bez problemu wygraliśmy 2: 0 w setach. Gorące podziękowanie kibicom naszej szkoły za doping, który pomógł drużynie w obu meczach.

Teraz czas na przygotowanie się do rejonów i finałów wojewódzkich.