OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Jesteś tutaj: Strona główna arrow Sport w Długoszu arrow Złotka z Długosza
Złotka z Długosza PDF Drukuj Email
07.03.2012.
Image

6 marca 2012 na małej hali Spodka dziewczęta wywalczyły mistrzostwo Katowic w siatkówce!!!

Do turnieju finałowego awansowały drużyny: Paderewskiego, Skłodowskiej Curie, Konopnickiej i Długosza.

Pierwszy mecz dziewczęta rozegrały z drużyną z Paderewskiego. Mecz raczej bez emocji wygrany przez nasz zespół 2:0. Następnie dwa mecze przerwy i gramy o mistrzostwo z Konopnicką. Pierwszy set niestety przegrywamy. Błędy w przyjęciu piłki na samym początku seta plus błędy zagrywki i nie doganiamy „Konopy” w pierwszym secie. Drugi set na początku walka punkt za punkt, przy stanie 24:17 dla nas dziewczęta chyba tracą koncentrację i ……. wygrywamy 25:22 ;D. W decydującym trzecim secie zacięta walka tylko do połowy seta, po zmianie stron uważna gra w obronie i mądra w ataku i wygrywamy 15:7 zostając MISTRZEM KATOWIC 2012.

Złota drużyna w składzie: Agnieszka Kudła, Agata Buczka, Magda Grogor, Agata Krzywicka, Gosia Brzęk, Klaudia Jarosz, Lidka Szałapata, Aleksandra Wiśniewska, Alicja Hołota, Beata Kowalska.

Wszystkim dziewczętom należą się gratulacje – poniżej zdjęcia z finałów, fragmenty rozegranych meczy i uroczystość wręczenia pucharu.