Konkurs ,,NAJCIEKAWSZE SYLWETKI KOBIET NA PRZESTRZENI DZIEJÓW CZYLI SUPERHERO WOMEN” Więcej informacji: Plakat

OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

od 1 września 02: 7055072

Jesteś tutaj: Strona główna arrow Sport w Długoszu arrow Półfinały siatkówki dziewcząt z...dreszczykiem
Półfinały siatkówki dziewcząt z...dreszczykiem PDF Drukuj Email
19.01.2012.
Image19 stycznia 2012r na małej sali spodka odbyły się półfinały siatkówki dziewcząt w ramach Mistrzostw Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych. Zespoły, które weszły do półfinałów to licea: Maczek, Mickiewicz, Skłodowska Curie czyli Pik i Długosz.

Nasze dziewczęta zafundowały nam w półfinałach mecze z dreszczykiem ;D. W trakcie rozgrzewki i pierwszego seta dwie stare kontuzje wyeliminowały z podstawowego składu dwie zawodniczki. Pierwszy mecz z Maczkiem gładko wygrany 2:0. Od początku pełna mobilizacja i wynik w pierwszym secie w pewnym momencie był 11:0 kilka błędów własnych i koniec seta 25:12. Następny mecz graliśmy z Mickiewiczem. Walka punkt za punkt, nasze błędy w ataku a Mickiewicz wszystko przyjmuje, nerwowa końcówka pierwszego i drugiego seta i w końcu wygrywamy 2:0. Ostatni mecz o pierwsze miejsce w naszej grupie półfinałowej zagraliśmy z Pikiem. Scenariusz podobny do wcześniejszego meczu z tym, ze dramaturgia większa ;). Przy stanie 17:22 dla przeciwniczek bierzemy czas, krótka narada i wygrywamy seta 25:23 ;D. Drugi set na szczęście bez emocji i w ten oto denerwujący dla wszystkich oglądających sposób jesteśmy w finale.

Wszystkim dziewczętom zarówno tym grającym jak i zmienniczkom z ławki należą się gratulacje za wygranie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na finały (z dreszczykiem ;D) siatkówki dziewcząt, które odbędą się na małej hali spodka pod koniec lutego.

Za wypożyczenie strojów dla naszych siatkarek bardzo dziękujemy dyrektorowi 13 gimnazjum panu Krzysztofowi Nowosielskiemu