Menu
Odwiedziny...
Reklama
Jesteś tutaj: Strona główna
Projekty międzynarodowe
Projekt unijny "Zajęcia pozalekcyjne"
Projekty międzynarodowe
Projekt unijny "Zajęcia pozalekcyjne" | Projekt unijny "Zajęcia pozalekcyjne" |
|
|
|
| Redaktor: Ewa Mrozińska | |
| 01.09.2011. | |
![]() Pełna nazwa projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej brzmi "Zajęcia pozalekcyjne dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych ogólnokształcących".Miasto Katowice kontynuuje w tym roku szkolnym jego realizację. Nasze VI LO bierze udział w tym projekcie i będą u nas prowadzone zajęcia pozalekcyjne z następujących przedmiotów:
Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse z tych przedmiotów, zdać dobrze egzaminy, realizować zainteresowania - zgłoś się do naszych nauczycieli prowadzących te zajęcia:
Masz wątpliwości? Koordynator szkolny projektu - mgr E. Mrozińska czeka na Ciebie! Nie trać okazji!!! Materiały do pobrania:
|
|
| Zmieniony ( 01.09.2011. ) |
| « poprzedni artykuł | następny artykuł » |
|---|

















