Ostatni dzwonek dla klas trzecich
27 kwietnia podczas uroczystej akademii pożegnaliśmy uczniów klas trzecich. Zostały wręczone nagrody za wyniki w nauce, aktywne uczestnictwo w życiu szkoły, oraz w akcjach charytatywnych. Wyróżnieni zostali: Adrianna Marciniak, Anna Rusiecka, Angelika Piwko, Remigiusz Jurkiewicz, Artur Wegemund, Kamil Wądolny i Paweł Oder.
Aby tradycji stało się zadość, po oficjalnej części uczniowie klas drugich wręczyli "Janki" trzecioklasistom, którzy wyróżnili się w następujących kategoriach: stare dobre małżeństwo, melanżowicz roku, drama queen, wielki elektronik, budzikom śmierć, wybitny umysł, mistrz podpadania nauczycielom, piękni dziewiętnastoletni, top model i lider dobroczynności.
Naszym absolwentom życzymy jak najlepszego zdania matury. Powodzenia!!!
 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Odwiedziny...

od 1 września 02: 3075056

Reklama

Jesteś tutaj: Strona główna arrow Aktualności arrow Z życia szkoły arrow Comenius w Internecie - prezentacja 1
Comenius w Internecie - prezentacja 1 PDF Drukuj Email
Redaktor: LJ   
28.01.2009.

W niniejszym artykule zobaczycie prezentację przygotowaną na uroczystość rozdania nagród w konkursie "Comenius w Internecie". Ta prezentacja nie została jednak zaprezentowana podczas spotkania. Zawiera ona zaledwie 10 scen z naszego 3-letniego projektu, lecz scen naprawdę szczególnych, które utkwiły mi w pamięci i na zawsze w niej pozostaną. Mocne wrażenia, szczęście, duma, cierpienie, tragedia, praca - to wszystko zawiera się w 10 scenach. Slajdy prezentacji w postaci zdjęć możecie zobaczyć w artykule, a plik PowerPoint można ściągnąć TUTAJ.

LJ

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Reklama