Zbieram to w szkole
Image

Nasza szkoła uczestniczy w projekcie "Zbieram to w szkole"

Ideę "Zbieramto w szkole" najlepiej opisuje motto: zbieraj - pomagaj - odbieraj nagrody.

Dzięki tym zbiórkom dokonuje się dwojaka pomoc:

1) Edukujemy ekologicznie dzieci i młodzież. Pomagamy środowisku naturalnemu, wspieramy recykling, aby jak najmniej odpadów trafiało na wysypiska śmieci.

2) Darowizny od firm recyklingowych przekazujemy jako pomoc rozwojową do najbiedniejszych krajów w Afryce, Azji, Ameryce Łacińskiej. Dzięki "dobroczynnemu recyklingowi" wybudowaliśmy dom dla ofiar tajfunu na Filipinach, trzy studnie w Czadzie. Ciągle wspieramy budowę studni głębinowych w Czadzie oraz w Tanzanii, Dom Dziecka w Boliwii oraz Sercański dom dla dziewcząt KDF na Filipinach.

Co zbieramy w naszej szkole?

Zużyte baterie – różnego rodzaju i rozmiaru.

Stare telefony komórkowe, smartfony oraz tablety – zepsute i działające stare telefony (z klawiszami) oraz wszystkiego rodzaju smartfony (telefony z ekranem dotykowym). Bez ładowarek i bez baterii. Baterie są zbierane osobno.

„Dobre monety” – polskie grosze (wszystkie nominały), monety kolekcjonerskie, banknoty oraz bilon z całego świata, również te wycofane z obiegu (np. niemieckie marki, korony słowackie, lity litewskie…).

Link do strony projektu

www.zbieramtowszkole.pl
 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Odwiedziny...

od 1 września 02: 6371091

Reklama

Jesteś tutaj: Strona główna arrow Aktualności arrow Z życia szkoły arrow Studniówka 2009
Studniówka 2009 PDF Drukuj Email
Redaktor: LJ   
28.01.2009.
Spis treści
Studniówka 2009
Strona 2
Strona 3
Strona 4
Strona 5
Strona 6
Strona 7
Strona 8
Strona 9
Strona 10
Strona 11
Strona 12
Strona 13
Strona 14
Strona 15
Strona 16
Strona 17
Image

Studniówka odbyła się w luksusowej restauracji koło centrum handlowego M1. Po raz pierwszy wybrano ten lokal, może był on położony w dość sporej odległości od centrum Katowic, lecz okazał się jednym z bardziej wytwornych miejsc, gdzie odbywały się bale maturalne młodzieży VI LO. Zabrakło tylko pana dyrektora Koclejdy, który nie chciał straszyć młodzieży swą opuchniętą twarzą. Szkoda tylko, że nie przekazano oficjalnie życzeń w imieniu pana dyrektora. Jednak te życzenia zostały chyba przekazane wszystkim telepatycznie, bo zabawa udała się świetnie! W niniejszym artykule zobaczycie czteroczęściowy fotoreportaż ze studniówki.

Uwaga! Wszystkie moje oryginalne zdjęcia dostępne będą na serwerze za około dwa tygodnie i przez miesiąc będzie można je pobierać z sieci. Wiadomość o tym ukaże się na portalu. Gdyby ktoś z uczestników balu miał zastrzeżenia co do publikacji w niniejszym artykule jakieś fotografii, proszę o wiadomość na adres Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć .

Na wstępie - polonez


Nauczyciele przybyli na studniówkę na godzinę 19.30


W oczekiwaniu na poloneza


Klasa 3a przygotowana do wejścia na salę balową krokiem poloneza


Na parkiecie mieściły się tylko dwie klasy jednocześnie - to już druga tura poloneza


Nauczyciele pod ścianą


Większość z nich dobrze pamięta swoją studniówkę sprzed zaledwie paru lat...


Pan profesor Bachara - zawodowy fotograf - zajmuje jak najlepszą pozycję do wykonania zlecenia, jakie otrzymał od klas trzecich


Zawodowców było dwóch - tutaj pod obstrzałem amatora


Wejście na parkiet posuwistym krokiem...Zmieniony ( 28.01.2009. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Reklama