Ostatni dzwonek dla klas trzecich
27 kwietnia podczas uroczystej akademii pożegnaliśmy uczniów klas trzecich. Zostały wręczone nagrody za wyniki w nauce, aktywne uczestnictwo w życiu szkoły, oraz w akcjach charytatywnych. Wyróżnieni zostali: Adrianna Marciniak, Anna Rusiecka, Angelika Piwko, Remigiusz Jurkiewicz, Artur Wegemund, Kamil Wądolny i Paweł Oder.
Aby tradycji stało się zadość, po oficjalnej części uczniowie klas drugich wręczyli "Janki" trzecioklasistom, którzy wyróżnili się w następujących kategoriach: stare dobre małżeństwo, melanżowicz roku, drama queen, wielki elektronik, budzikom śmierć, wybitny umysł, mistrz podpadania nauczycielom, piękni dziewiętnastoletni, top model i lider dobroczynności.
Naszym absolwentom życzymy jak najlepszego zdania matury. Powodzenia!!!
 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Odwiedziny...

od 1 września 02: 3075069

Reklama

Jesteś tutaj: Strona główna arrow Aktualności arrow Z życia szkoły arrow Bułgarzy w Katowicach
Bułgarzy w Katowicach PDF Drukuj Email
Redaktor: LJ   
13.01.2009.
Spis treści
Bułgarzy w Katowicach
Strona 2
Strona 3
Strona 4
Strona 5
Strona 6
Strona 7
Strona 8
Strona 9
Strona 10
Strona 11
Strona 12
Strona 13
Strona 14


Niebezpieczne korytarze


Ktoś tu dostał laską w głowę - tym razem to chyba pan przewodnik po tym, jak kilkakrotnie stuknął w hełm panią Sławeję, jednocześnie łagodząc uderzenie wykwintnymi komplementami (tak, że czasami pani Slaweja zapominała, co ma przetłumaczyć)


Przewodnik z narzędziem "molestowania"


To molestowanie odbyło się w przyjacielskiej, pełnej zrozumienia atmosferze


A to już ostatnie zdjęcie - w niedzielę u pana dyrektora

W poniedziałek Bułgarzy przyjechali rano do szkoły, poszli wraz z Mateuszem i Danielem na lekcje, później do sklepu z motocyklami Harleya, zaprezentowali w sali multimedialnej prezentację swego kraju, miasta i szkoły, po czym wszyscy udaliśmy się na przystanek autobusowy, skąd o 15.45 wyjechali do Kielc busem. Pojechali do Zespołu Szkół Informatycznych na spotkanie w ramach projektu Leonardo da Vinci. Będą budować szkolną stację radiową. Chłopakom z Bułgarii tak spodobał się pobyt w Katowicach, że nie chcieli wyjeżdżać do Kielc. Teraz już są w domu. Akurat obficie zaczął padać śnieg - zarówno w Polsce, jak i w Bułgarii...

Fotografie: pan Anatol, pani Marija i pani Wanda
Tekst: Leszek Jabłoński

{moscomment}

Zmieniony ( 13.01.2009. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Reklama