Menu
Odwiedziny...
Reklama
Aktualności
Z życia szkoły
Bułgarzy w Katowicach | Bułgarzy w Katowicach |
|
|
|
| Redaktor: LJ | ||||||||||||||||
| 13.01.2009. | ||||||||||||||||
Strona 14 z 14
W poniedziałek Bułgarzy przyjechali rano do szkoły, poszli wraz z Mateuszem i Danielem na lekcje, później do sklepu z motocyklami Harleya, zaprezentowali w sali multimedialnej prezentację swego kraju, miasta i szkoły, po czym wszyscy udaliśmy się na przystanek autobusowy, skąd o 15.45 wyjechali do Kielc busem. Pojechali do Zespołu Szkół Informatycznych na spotkanie w ramach projektu Leonardo da Vinci. Będą budować szkolną stację radiową. Chłopakom z Bułgarii tak spodobał się pobyt w Katowicach, że nie chcieli wyjeżdżać do Kielc. Teraz już są w domu. Akurat obficie zaczął padać śnieg - zarówno w Polsce, jak i w Bułgarii... Fotografie: pan Anatol, pani Marija i pani Wanda |
||||||||||||||||
| Zmieniony ( 13.01.2009. ) | ||||||||||||||||
| « poprzedni artykuł | następny artykuł » |
|---|


















