Menu
Odwiedziny...
Reklama
Aktualności
Z życia szkoły
Barbórka w "Długoszu" | Barbórka w "Długoszu" |
|
|
|
| Redaktor: LJ | |
| 13.01.2009. | |
![]() ...czyli kolejny nieco spóźniony artykuł. 4 grudnia w sali multimedialnej odbyła się konferencja oraz miła uroczystość barbórkowa, podczas której pani profesor Barbara Wojtkowiak zaprosiła grono nauczycielskie na poczęstunek oraz wyświetliła serię slajdów ze swej podróży do Kenii i Tanzanii. Najlepsze życzenia dla wszystkich pań o imieniu Barbara! W artykule zobaczysz fotografie z imprezy imieninowej.
To tylko kilka pierwszych slajdów pani profesor Wojtkowiak. Jeśli udostępni nam swoje fotografie (wiadomość z ostatniej chwili: już je mamy!), to zamieścimy szersze sprawozdanie z podróży po Afryce. LJ |
|
| Zmieniony ( 13.01.2009. ) |
| « poprzedni artykuł | następny artykuł » |
|---|


























