Ostatni dzwonek dla klas trzecich
27 kwietnia podczas uroczystej akademii pożegnaliśmy uczniów klas trzecich. Zostały wręczone nagrody za wyniki w nauce, aktywne uczestnictwo w życiu szkoły, oraz w akcjach charytatywnych. Wyróżnieni zostali: Adrianna Marciniak, Anna Rusiecka, Angelika Piwko, Remigiusz Jurkiewicz, Artur Wegemund, Kamil Wądolny i Paweł Oder.
Aby tradycji stało się zadość, po oficjalnej części uczniowie klas drugich wręczyli "Janki" trzecioklasistom, którzy wyróżnili się w następujących kategoriach: stare dobre małżeństwo, melanżowicz roku, drama queen, wielki elektronik, budzikom śmierć, wybitny umysł, mistrz podpadania nauczycielom, piękni dziewiętnastoletni, top model i lider dobroczynności.
Naszym absolwentom życzymy jak najlepszego zdania matury. Powodzenia!!!
 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Odwiedziny...

od 1 września 02: 3075107

Reklama

Jesteś tutaj: Strona główna arrow Aktualności arrow Z życia szkoły arrow Telenowela o Szopienicach
Telenowela o Szopienicach PDF Drukuj Email
Redaktor: LJ   
26.09.2008.
Image

...w tym także o naszej szkole - tego jeszcze nie było! Od przyszłej soboty (4 października) co tydzień o 18.45 będziemy mogli oglądać dokumentalno-fabularny serial telewizyjny.

TVP Katowice ma przyjemność zaprosić na prezentację telenoweli dokumentalnej pt. Opowiem Wam o pewnej dzielnicy. Cykl liczący 11 odcinków, wyprodukowany we współpracy ze Stowarzyszeniem Współpracy Regionalnej, jest przedstawieniem jednej z najstarszych katowickich dzielnic, przyłączonej do katowickiej Metropolii blisko pół wieku temu. Aby zainteresować szeroką widownię bogatą historią i współczesnością Szopienic, do serialu wpleciono wątki fabularne, dzięki którym widz przywiązując się do bohaterów z zainteresowaniem będzie śledził kolejne odcinki.

Telenowela emitowana będzie na antenie TVP Katowice każdą sobotę, począwszy od 4 października br., o godzinie 18.45.

Pokaz przedpremierowy odbył się w poniedziałek, 22 września br., o godz. 17.00 w Miejskim Dom Kultury Szopienice - Giszowiec w Katowicach, przy ul. Hallera 28. Po prezentacji organizatorzy zaprasili młodzież z naszego liceum na poczęstunek.

Trailer, jaki pokazano w domu kultury, widownia nie odebrała zbyt pozytywnie. W oczy rzucały się błędy merytoryczne, a także niezbyt ciekawa akcja. Lecz było to zaledwie kilka fragmentów, więc trudno się wypowiedzieć o całości.

Mamy nadzieję, że uda nam się nagrać wszystkie odcinki, by włączyć je do kroniki szkoły. Wszystkich mających odpowiedni sprzęt w domu prosimy o nagrywanie serialu.

Sekretariat szkoły & LJ

Zmieniony ( 26.09.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Reklama