Dzień Ziemi
25 kwietnia z okazji Dnia Ziemi (którego obchody przypadły w tym roku w niedzielę) klasy pierwsze wysłuchały wykładu przygotowanego przez uczniów klasy 2ab. Podczas wykładu mogli się dowiedzieć między innymi: ile rozkłada się rzucona w lesie butelka czy guma do żucia, co to jest smog i jak powstaje, oraz dlaczego warto dbać o środowisko i jak to zrobić. Po przedstawionej prezentacji multimedialnej uczniowie mogli uczestniczyć w quizie sprawdzającym podstawową wiedzę z zakresu ochrony środowiska.
Pamiętajmy: każdy z nas może podjąć działania ratujące naszą planetę, bo każdy najmniejszy gest przyczyni się do wielkiego dzieła dla naszej Matki Ziemi.
 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Odwiedziny...

od 1 września 02: 3085711

Reklama

Jesteś tutaj: Strona główna arrow Projekty międzynarodowe arrow eTwinning - Warszawa - dzień drugi
eTwinning - Warszawa - dzień drugi PDF Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
09.08.2007.
Spis treści
eTwinning - Warszawa - dzień drugi
Strona 2
Strona 3
Strona 4
Strona 5
W kolejnym dniu imprezy eTwinningowej zwiedzaliśmy Pałac Wilanowski, zobaczyliśmy Złote Tarasy, ja na pół godziny przed odjazdem pociągu musiałem (LJ) jeszcze biec z dworca kolejowego do hotelu po marynarkę, którą tam zostawiłem, uff, całe szczęście, że zdążyłem, i pojechaliśmy pciągiem ekspresowym do Katowic.

W kolejnym dniu imprezy eTwinningowej zwiedzaliśmy Pałac Wilanowski, zobaczyliśmy Złote Tarasy, ja na pół godziny przed odjazdem pociągu musiałem jeszcze biec z dworca kolejowego do hotelu po marynarkę, którą tam zostawiłem, uff, całe szczęście, że zdążyłem, i pojechaliśmy ekspresem do Katowic.


Jesteśmy w Wilanowie, idziemy do Pałacu...


przez park wilanowski.


Agata, ja i Michał na dziedzińcu Pałacu


Jedno z pałacowych skrzydeł


Słońce praży


Zdjęcie całej eTwinningowej grupy, no może nie całej, gdyż jedna szkoła spóĽniła się na miejsce zbiórki i dojechali do Wilanowa swym prywatnym samochodem już po tym, jak zwiedziliśmy Pałac


Zmieniony ( 18.08.2007. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Reklama