Zbiórka plastikowych nakrętek dobiegła końca...
W tym roku szkolnym (zresztą jak i w latach poprzednich) społeczność naszej szkoły postanowiła włączyć się w zbiórkę nakrętek dla chorego Tomka z Szopienic. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej akcji. W przyszłym roku szkolnym również będziemy gromadzić "plastikowe złoto", więc nie wyrzucajcie zakrętek z napojów do kosza.
 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Odwiedziny...

od 1 września 02: 3384301

Reklama

Jesteś tutaj: Strona główna arrow Projekty międzynarodowe arrow eTwinning - Warszawa - dzień drugi
eTwinning - Warszawa - dzień drugi PDF Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
09.08.2007.
Spis treści
eTwinning - Warszawa - dzień drugi
Strona 2
Strona 3
Strona 4
Strona 5
W kolejnym dniu imprezy eTwinningowej zwiedzaliśmy Pałac Wilanowski, zobaczyliśmy Złote Tarasy, ja na pół godziny przed odjazdem pociągu musiałem (LJ) jeszcze biec z dworca kolejowego do hotelu po marynarkę, którą tam zostawiłem, uff, całe szczęście, że zdążyłem, i pojechaliśmy pciągiem ekspresowym do Katowic.

W kolejnym dniu imprezy eTwinningowej zwiedzaliśmy Pałac Wilanowski, zobaczyliśmy Złote Tarasy, ja na pół godziny przed odjazdem pociągu musiałem jeszcze biec z dworca kolejowego do hotelu po marynarkę, którą tam zostawiłem, uff, całe szczęście, że zdążyłem, i pojechaliśmy ekspresem do Katowic.


Jesteśmy w Wilanowie, idziemy do Pałacu...


przez park wilanowski.


Agata, ja i Michał na dziedzińcu Pałacu


Jedno z pałacowych skrzydeł


Słońce praży


Zdjęcie całej eTwinningowej grupy, no może nie całej, gdyż jedna szkoła spóĽniła się na miejsce zbiórki i dojechali do Wilanowa swym prywatnym samochodem już po tym, jak zwiedziliśmy Pałac


Zmieniony ( 18.08.2007. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Reklama