Konkurs superhero women
Konkurs ,,NAJCIEKAWSZE SYLWETKI KOBIET NA PRZESTRZENI DZIEJÓW CZYLI SUPERHERO WOMEN” Więcej informacji: Plakat
 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Odwiedziny...

od 1 września 02: 7163068

Reklama

Jesteś tutaj: Strona główna arrow Dla kandydatów arrow Jakie klasy otwieramy we wrześniu 2024 roku
Jakie klasy otwieramy we wrześniu 2024 roku PDF Drukuj Email
Redaktor: Tobiasz Brachaczek   
06.02.2024.
We wrześniu 2024 roku otwieramy klasy:

Image
1A Humanistyczna (14 osób) - rozszerzone w tej klasie będą wiedza o społeczeństwie, język polski oraz język angielski. Drugi język obcy - język włoski.

1B Turystyczno-artystyczna (14 osób) - rozszerzone w tej klasie będą język polski, geografia oraz język angielski. Drugi język obcy - język niemiecki.1C Specjalna - rozszerzone w tej klasie będą matematyka, język angielski, język polski - 4 ze skierowanymi orzeczeniami z Urzędu Miasta .Program, zakres materiału na przedmiotach w tej klasie jest taki sam jak w powyższych klasach. Formy dostosowania treści są tylko dla osób z orzeczeniem.


1D Sportowa - rozszerzone w tej klasie będą biologia, język angielski, język polski (28 osób) Wymiar godzin zajęć sportowych wynosi 10 godzin tygodniowo (3 godziny wychowania fizycznego i 7 godzin program szkolenia sportowego).

1E Integracyjna - rozszerzone w tej klasie będą biologia, język angielski, język polski - 15 miejsc w rekrutacji dla kandydatów bez orzeczeń + 5 ze skierowanymi orzeczeniami z Urzędu Miasta. W tej klasie zgodnie z przepisami nie może być więcej młodzieży z orzeczeniami. Program, zakres materiału na przedmiotach w tej klasie jest taki sam jak w powyższych klasach. Formy dostosowania treści są tylko dla osób z orzeczeniem.


Wszystkie dodatkowe informacje o klasach znajdą się niebawem w informatorze o szkołach ponadpodstawowych, elektronicznym systemie naboru oraz tutaj :)
Porady dla kandydatów vulcan 2024

Tajemnice VI LO
Tajemnice VI LO - kultura
Tajemnice VI LO - sport

Zmieniony ( 05.06.2024. )
 
następny artykuł »
Reklama