Świąteczny quiz
- w języku angielskim. Dostępny TUTAJ.
 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Obecnie...

Odwiedziny...

od 1 września 02: 7100284

Logowanie


Nie pamiętam hasła!
Konto? Zarejestruj mnie!

Reklama

Jesteś tutaj: Strona główna
Wycieczka na Camp Serwy PDF Drukuj Email
Redaktor: Klasa sportowa   
18.06.2023.
Spis treści
Wycieczka na Camp Serwy
Strona 2
Strona 3
Strona 4
Image

W dniach 21–26 maja klasa sportowa Id brała udział w wycieczce na Camp Serwy zlokalizowany w krainie puszczy i jezior Pojezierza Suwalsko-Augustowskiego. Ośrodek, w którym byliśmy zakwaterowani, zlokalizowany jest przy dużym, krystalicznie czystym jeziorze w obszarze ochronnym Natura 2000. Camp Serwy posiada bezpośredni dostęp do jeziora Serwy, które objęte jest strefą ciszy. Poprzez Kanał Augustowski jest ono połączone z najpiękniejszym polskim szlakiem Czarnej Hańczy.

Przez pięć bardzo intensywnych dni pobytu nasi uczniowie doświadczyli wielu nowych rzeczy. Już pierwszego dnia ponad 600-kilometrowa podróż PKP, a po zakwaterowaniu w domkach wieczorne ognisko z pieczeniem kiełbasek. Od samego rana park linowy oraz ponad trzy godziny zajęć na kajakach turystycznych, a na zakończenie dnia wewnętrzny mecz w piłkę nożną. W czasie pobytu nasi uczniowie mieli w planie wiele ciekawych atrakcji sportowych takich jak supy, kajaki turystyczne oraz bezburtowe BB, canoe, ścianka wspinaczkowa, park linowy, łucznictwo, turystyka rowerowa oraz dobrze im znane dyscypliny sportów zespołowych jak piłka nożna i siatkówka plażowa.

Podczas zajęć w terenie oraz na wodzie prowadzący zapoznawali naszych uczniów z zagadnieniami związanymi z turystyką krajoznawczą, florą i fauną występującą w okolicach ośrodka oraz sposobami ich ochrony poprzez program Natura 2000.

Dzięki bardzo intensywnemu programowi zajęć, nasi uczniowie mieli wiele okazji do integrowania się i budowania relacji międzyludzkich. W wielu przypadkach sami byli zadowoleni, że spędzali wiele czasu nie patrząc w ekran telefonu czy komputera, ale mogli spędzić go z kolegami podczas różnorodnych aktywności.

 Zmieniony ( 18.06.2023. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Reklama