Tajemnice VI LO
O historii naszego liceum dowiecie się z tego krótkiego filmiku.
Jan Długosz opowie wam o
Czytaj
 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Obecnie...

odwiedza nas 1 gość

Odwiedziny...

od 1 września 02: 5522927

Logowanie


Nie pamiętam hasła!
Konto? Zarejestruj mnie!

Reklama

Jesteś tutaj: Strona główna
Człowiek i klimat PDF Drukuj Email
Redaktor: Małgorzata Wyśnik   
20.11.2019.
ImageTydzień Edukacji Globalnej w naszej szkole trwa. Uczniowie klasy I uczestniczyli w warsztatach „Adaptacja do zmian klimatu w mieście”. Pracą uczniów kierowały panie ze Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie. Przemyślenia uczniów będą zapewne przyczynkiem do podejmowania działań na rzecz zatrzymania zmian klimatycznych. Każdy może i powinien działać! Hasło tegorocznego TEG-u – Pobudka! To ostatni dzwonek dla klimatu - powinno towarzyszyć naszym działaniom każdego dnia. Zapraszamy Was do aktywności.
Zmieniony ( 30.01.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Reklama