Biblia
28 lutego uczniowie z klas pierwszych udali się do Miejskiego Domu Kultury Szopienice - Burowiec na spektakl "Biblia".
 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Odwiedziny...

od 1 września 02: 3964695

Reklama

Jesteś tutaj: Strona główna arrow Projekty międzynarodowe arrow Powitanie gości z 5 krajów
Powitanie gości z 5 krajów PDF Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
01.12.2007.
Spis treści
Powitanie gości z 5 krajów
Strona 2
Strona 3
Image

...wypadło dzięki utalentowanym nie tylko sportowo, lecz także artystycznie dziewczętom z klasy IIIc - bardzo okazale! Uroczystość miała miejsce już przed miesiącem, w dniu 5 listopada, lecz dopiero teraz możecie zobaczyć foto-video-reportaż z imprezy, która miała świetny początek i dzięki temu przebiegała bardzo sprawnie. W artykule znajdziecie podziękowania, fotografie i filmy z występu zespołu z klasy IIIc. Wkrótce kolejne reportaże.

Na początku w imieniu zespołu Comeniusa, czyli pani prof. Wandy Popławskiej, klasy IIa oraz moim (LJ), chciałbym serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy nam pomagali: akordeoniście Mateuszowi i dziewczętom z klasy IIIc, Radzie Rodziców i panu dyrektorowi Dariuszowi Koclejdzie, Radzie Miasta Katowic z panem wiceprezydentem Michałem Lutym, pani dyrektor hotelu "Polonia", profesorom: Danieli Dylus, Leszkowi Socale, Aleksandrze Kopacz, Grzegorzowi Fedynkiewiczowi oraz wielu innym, którzy przyczynili się do sprawnej organizacji spotkania. Nasi goście wyjechali z Katowic bardzo zadowoleni.

A oto pierwszy z trzech krótkich, trwających zaledwie po około jednej minucie filmów, nakręconych podczas prób zespołu, jakie odbyły się w bibliotece:Zmieniony ( 01.12.2007. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Reklama