Podręczniki na rok szkolny 2018/2019
Aktualny zestaw podręczników na rok szkolny 2018/2019 znajdziecie poniżej.
Zmian w podręcznikach w stosunku do mijającego roku nie wprowadzono.
Tradycyjnie książki możemy kupować/sprzedawać od klas programowo wyższych. Taki kiermasz odbędzie się we wrześniu lub można się umawiać na szkolnym lub własnym Facebooku.
Handlować:Kupować,Sprzedawać :)
Czytaj
 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Obecnie...

Odwiedziny...

od 1 września 02: 3384297

Logowanie


Nie pamiętam hasła!
Konto? Zarejestruj mnie!

Reklama

Jesteś tutaj: Strona główna
Sposób na biznes, czyli spotkanie z Mateuszem Maikiem PDF Drukuj Email
Redaktor: Małgorzata Wyśnik   
05.10.2017.
Jak łatwo i tanio rozpocząć swój biznes na próbę? Klasie 1b zdradził tą tajemnicę wczoraj Mateusz Maik, trener biznesu i dyrektor Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości podczas spotkania w Miejskim Domu Kultury w Szopienicach.

Czym są Inkubatory AIP? Powstały w 2004 roku z inicjatywy trzech kolegów z Łukowa – Jacka Aleksandrowicza, Mariusza Turskiego i Dariusza Żuka. Ich celem było stworzenie z Polski miejsca, gdzie można zacząć biznes w najłatwiejszy, najszybszy i najmniej ryzykowny sposób na świecie.
Inaczej mówiąc, jest to praktyczna szkoła prowadzenia biznesu dla startupów.
A czym są startupy? To przedsiębiorstwa lub tymczasowe organizacje stworzone w celu poszukiwania modelu biznesowego, który gwarantowałby ich rozwój. Mają one zazwyczaj krótką historię, są w fazie rozwojowej i aktywnie poszukują nowych rynków.

W ramach AIP możesz założyć Firmę na Próbę bez ZUS bez konieczności rejestracji działalności. Nie ma ograniczeń wiekowych i nie jest wymagany status studenta. Prawie każdy może założyć swoją firmę w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości.

Od 2004 dzięki AIP powstało na rynku już ponad 12 000 firm, m.in znane marki takie jak PhotoBlog.pl, Chomikuj.pl, MISBHV, Key2Print czy Glov.
Zmieniony ( 05.10.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Reklama