Dzień z Wydziałem Prawa i Administracji
26 września uczniowie z klas drugiej i trzeciej będący na rozszerzeniu z WOS uczestniczyli w "Dniu z Wydziałem Prawa i Administracji" Uniwersytetu Śląskiego.
W ramach tego wydarzenia mieli okazję wysłuchać wykładów prof. dr hab. Mariana Mikołajczyka "O procesie czarownic w Polsce na tle europejskim", dr hab. prof. UŚ Moniki Jagielskiej "O prawach konsumentów", dr hab. Mariusza Jagielskiego "O ochronie danych osobowych", oraz dr hab. prof. UŚ Jarosława Zagrodnika "O procesie karnym".
Następnie wzięli udział w zorganizowanych przez działające na Wydziale Koła Naukowe warsztatach: Praw Zwierząt - "Testowanie leków na zwierzętach", oraz Prawa Rodzinnego "IgnisFamiliae - Symulacja rozprawy rozwodowej wraz z wyjaśnieniem elementów postępowania".
 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Odwiedziny...

od 1 września 02: 3453223

Reklama

Jesteś tutaj: Strona główna arrow Sport w Długoszu
Sport w Długoszu
Nasi siatkarze w czasie "Dni Szopienic" PDF Drukuj Email
28.02.2010.
Image

Dni Szopienic 2009

Siatkarskie reprezentacje szkół Szopienickich tradycyjnie jak co roku mogły zmierzyć się w rozgrywkach zorganizowanych na pięknej hali ośrodka MOSiR w Szopienicach.

Zmieniony ( 28.02.2010. )
Czytaj
 
Sukcesy naszych siatkarek sukcesy naszych siatkarzy PDF Drukuj Email
28.02.2010.
Image

W Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadpodstawowych drużyna siatkarek pod kierunkiem mgr Krzysztofa Waszkiewicza zajęła w finale IV miejsce. Dziewczęta wszystkie mecze grupowe,ćwierćfinałowe i półfinałowe przeszły bez najmniejszych problemów,ale w finale po zaciętej walce niestety poległy zajmując to najbardziej nielubiane IV miejsce. Przyczyną mogła być gorsza dyspozycja drużyny tego dnia lub zmęczenie sezonem ( dziewczęta grają także w cotygodniowe mecze w lidze pod patronatem AZS). Zwycięzcom gratulujemy wygranej – w przyszłym roku się zrewanżujemy ;)

Zmieniony ( 15.03.2010. )
Czytaj
 
Zawody pływackie PDF Drukuj Email
Redaktor: LJ   
12.04.2009.
Image

Na zawodach pływackich nasza 4-osobowa drużyna męska (m.in. "Kobył", "Meduza" i "Chuck Norris") zajęła dobre 4 miejsce w sztafecie stylem zmiennym. W drugim filmie zobaczycie naszą zwycięską sztafetę, która bardzo mocno wyprzedziła pozostałe zespoły, a także ceremonię wręczenia dyplomów. Do tej pory w roli kamerzysty i komentatora wystąpił pan profesor Bachara, a na koniec parę ujęć z przygotowań pań do zawodów wykonali nasi zawodnicy, którzy starali się dobrze ocenić walory pływaczek.

Zmieniony ( 21.04.2009. )
Czytaj
 
Nagroda dla Długosza w biegu "Run Katowice"! PDF Drukuj Email
Redaktor: Szymon Chrzanowski   
22.05.2008.
Image

Spośród katowickich szkół ponadgimnazjalnych okazaliśmy się najliczniejszą ekipą biorącą udział w propagującej zdrowy, sportowy styl życia ogólnopolskiej imprezie! Nasi uczniowie zdobyli cenną nagrodę - 1500 złotych, które zostaną przeznaczone na sprzęt sportowy. W artykule znajdziesz sprawozdanie oraz zdjęcia z imprezy autorstwa Szymona Chrzanowskiego z klasy IIe.

Zmieniony ( 21.04.2009. )
Czytaj
 
Troszkę sportu nie zaszkodzi PDF Drukuj Email
12.12.2007.
Image13 i 14 grudnia PŚ w Villach
Zmieniony ( 21.04.2009. )
Czytaj
 
««  start « poprz. 11 12 13 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 109 - 113 z 113
Reklama